PROFI CENTRUM FAB-VAMA

00.00.0000

VAMA s.r.o.-naše společnost je od 1.3.2010 PROFI CENTRUM FAB-PRAHA.Díky tomu můžeme našim zákazníkům,tedy zákazníkům firmy FAB a ASSA ABLOY nabídnout ještě lepší-profesionální služby v celé šíři sortimentu výrobků.Na našem skladě najdete kompletní zámkařský sortiment FAB,ABLOY,YALE včetně bezpečnostních vložek ve 3.a 4.bezpečnostní třídě ve všech rozměrech.Nejde samozřejmě pouze o prodej zboží,ale i o služby s tím spojené,ať se jedná o opravy zámků,servis vložek FAB aj.

Ještě více  se tímto krokem prohloubí naše vztahy se stavebními  společnostmi na projektech s výrobky FAB a ABLOY.Profesionalita našeho týmu při zpracování projektů uzamykacích systémů včetně instalací je již našim partnerům známá a věříme že tímto krokem oslovíme i řadu dalších nových partnerů nejenom v Praze,ale i v celé republice.Velmi žádané výrobky těchto společností si vyžádali profesionální řešení nejenom pro Prahu,ale celou ČR. Tato nejvyšší forma zastoupení společnosti FAB-ASSA je zárukou nejlepšího možného servisu pro Vás naše zákazníky.Informace o  společnosti FAB-ASSA najdete právě zde.

 

Společnost ASSA ABLOY Rychnov, s.r.o. (dříve FAB, s.r.o.) poskytuje specifikace a dodávky dveřního příslušenství k zajištění různých funkcí dveřních křídel.

Historie společnosti ASSA ABLOY Rychnov s.r.o. sahá až do roku 1911, kdy byla založena soukromníky Aloisem Fáborským a Františkem Šedou „Továrna na železné zboží Fáborský – Šeda“, později FAB s.r.o. Původním výrobním programem firmy byla výroba zámků stavebních, zadlabacích a nábytkových včetně kování. Po 2. světové válce přibyly k sortimentu i zámky pro automobilový průmysl.

V roce 1997 se FAB stal členem celosvětového zámkařského koncernu ASSA ABLOY se sídlem ve Švédsku. Díky tomuto členství může nabízet svým zákazníkům kompletní sortiment dveřního vybavení.

Společnost zaujímá v současné době vedoucí postavení na českém i slovenském trhu zaměřeném na ochranu majetku. Posláním společnosti je nabízet komplexní řešení dveřního vybavení pro zabezpečení různých dveřních funkcí.

 

 

Archiv aktualit

Novinka 2016-FAB ENTR

Přicházíme s novým velmi zajímavým řešením zamykání bytu,domu,kanceláře.Nepotřebujete klíče.Stačí telefon,nebo přívěšek příp.otisk prstu a jste doma.V,, Koncepty:1,,/nad tímto článkem/ jsme pro Vás připravili moc překné video s možnostmi použití.Dále zde máme pro Vás odkaz na naše stránky k tomtuto výrobku.Pozor jedná se o kvalitní zařízení od ASSA ABLOY a můžete ho objednávat už dnes.Podívejte se na naše facebokové strránky,kde je pěkné video k tomuto produktu.


Zámečnictví VAMA Praha-FAB-2015

Top realizací FAB-VAMA Praha pro jaro a léto 2015 je dodávka rozsáhlého systému generálního klíče FAB pro Ministerstvo financí konkrétně objekt vyhrazený pro Navigační systém Galileo,který spadá pod  Evropskou unii jehož centrála je právě v Praze.Tato TOP reference byla předána z naší strany k užívání v květnu 2015.Podrobnosti k navigačnímu systému najdete na


http://www.czechspaceportal.cz/3-sekce/gnss-systemy/galileo/


Další TOP referencí je dodávka SGHK FAB pro Datové centrum SEZNAM.CZ dále Staročeská pekárna Praha příp.Bytový komplex Jahodnice Praha.

Zámečnictví VAMA-FAB 2014

Zámečnictví VAMA jako servisní partner FAB-ASSA ABLOY pokračuje  i v letošním roce 2014 jako hlavní partner při dodávkách uzamykacích systému na generální klíč pro významné stavby v ČR.Mezi hlavní akce zámečnictví  roku 2014 patří mimo jiné i nový mechatronický systém FAB+CLIQ pro areál Zichovecký pivovar a restauraci,hotel,kulturní dům a  obecní úřad.Z mechanických systémů jsou to např.zpracování projektu a dodávka SGHK FAB vložek + klíčů FAB pro Charitu Litoměřice-již 3 rozsáhlý systém,akce Barevné Letňany,OC Delta Praha 6,továrna ACO Industries 2 etapa,Kulturní centrum Průhon,Rada pro rozhlasové a televizní vysílání a desítky dalších systémů.Ještě v letošním roce připravujeme několik významných projektů pro zákazníky z celé ČR. Všechny projekty systémů generálního klíče FAB ASSA ABLOY od zpracování uzamykacích plánů až po instalace jsou jako vždy od samého začátku v rukách našich specialistů,kteří úzce spolupracují se zadavateli a majiteli staveb.Zrušte i vy svůj svazek klíčů a nahraďte ho jedním od nás.Naše zámečnictví FAB-VAMA Vám je k dispozici každý všední den.Případně nám zašlete nezávaznou potávku,kterou Vám obratem zdarma zpracujeme.

Zákaznická karta VAMA-FAB ASSA ABLOY

Od 1.7.2014 nabízíme pro zákazníky VAMA-FAB PRAHA zákaznické karty.Navštivte naši provozovnu v Praze 8 ,požádejte naše pracovníky o vystavení karty VAMA-FAB a sbírejte body za Vaše nákupy u nás.Za ně si můžete vybrat různé odměny........

Více »

 

Archiv

 

Vinarství Lenz Moser To nejlepší z Rakouska VAMA - Trezory E-shop s vybavením pro dům, firmu, sklad a školu VAMA - Poštovní schránky Trezor servis VAMA - rodina internetových obchodů pro Vaši bezpečnost AAA Trezory Kovový nábytek http://www.zabezpeceni-domu.eu/Partneři:
schranky-postovni.cz
TREZORY-SERVIS
CHYTITAKOUPIT.CZ
Comsafe - sejfy
Levné trezory
Kovový nábytek
Komplexní zabezpečení domů
Trezory a sejfy

Další odkazy

 
 
 
 
 
 
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace